Jäävuorot, Marraskuu 2019

VIIKKO 44

 

 

 

 

 

Perjantai

1.11

Lauantai

2.11

Sunnuntai
 3.11
   

                        

 

                          

                        

   
               
           

 

 
   

 

   

 

   
 

                     

           
             

 

           

 

 

 

 

 

 

UPM

16:00 - 17:00 

 

SENIORIT

16:00 - 17:00

 

 

 

 

 

 JILVES E1 / E2

17:15 - 18:15

 

KOSKEN KOLINAT

17:15 - 18:15 

 

 

 

 

 

JILVES EDUSTUS 2

18:30 - 19:30 

 

 

 

 

 

 

 KOSKENPÄÄN HÄJYT

19:45 - 20:45

 

 

 

 

         

 

VIIKKO 45

 

Maanantai 

4.11

Tiistai

5.11

Keskiviikko

6.11

Torstai

7.11

Perjantai

8.11

Lauantai

9.11

Sunnuntai
 10.11
   

                        

 

                          

                        

   
               
           

 

 
   

 

   

 

   
 

                     

           
             

 

           

JILVES EDUSTUS 2  

15:00 - 16:00

 

 

UPM

16:30 - 17:30

YLEISÖLUISTELU

16:00 - 17:00 

 UPM

16:30 - 17:30

MAILAVUORO

KYPÄRÄPAKKO!!

16:00 - 17:00 

UPM

16:00 - 17:00 

JILVES EDUSTUS 2 - HOKKARIT II 

16:00 - 18:00

SENIORIT

16:00 - 17:00

 

JILVES F1

17:45 - 19:15

JILVES C2

17:15 - 18:15 

JILVES E1 / E2

17:45 - 18:45

 JILVES C2

17:15 - 18:15

 JILVES E1 / E2

17:15 - 18:15

JILVES EDUSTUS 2 - HOKKARIT II

16:00 - 18:00

KOSKEN KOLINAT

17:15 - 18:15 

 

 VARATTAVISSA

19:30 - 20:30

 JILVES C2

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

19:00 - 20:00

JILVES C2

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

18:30 - 19:30 

 

 

 

VARATTAVISSA

20:45 - 21:45

SAHLOISTEN TEMPO

19:45 - 20:45 

VARATTAVISSA

20:15 - 21:15

KOSKEN KOLINAT

19:45 - 20:45 

 KOSKENPÄÄN HÄJYT

19:45 - 20:45

 

 

 

 

         

 

VIIKKO 46

 

Maanantai 

11.11

Tiistai

12.11

Keskiviikko

13.11

Torstai

14.11

Perjantai

15.11

Lauantai

16.11

Sunnuntai
 17.11
   

                        

 

                          

                        

   
               
           

 

 
   

 

   

 

   
 

                     

       

JILVES C2 - HPK MUSTAT

12:00 - 14:30 

 
           

JILVES C2 - HPK MUSTAT

12:00 - 14:30 

 

           

JILVES EDUSTUS 2  

15:00 - 16:00

 

 

UPM

16:30 - 17:30

YLEISÖLUISTELU

16:00 - 17:00 

 UPM

16:30 - 17:30

MAILAVUORO

KYPÄRÄPAKKO!!

16:00 - 17:00 

UPM

16:00 - 17:00 

JILVES EDUSTUS 2 - MHT 

16:00 - 18:00

SENIORIT

16:00 - 17:00

 

JILVES F1

17:45 - 19:15

JILVES C2

17:15 - 18:15 

JILVES E1 / E2

17:45 - 18:45 

 JILVES C2

17:15 - 18:15

 JILVES E1 / E2

17:15 - 18:15

JILVES EDUSTUS 2 - MHT

16:00 - 18:00

KOSKEN KOLINAT

17:15 - 18:15 

 

 VARATTAVISSA

19:30 - 20:30

 JILVES C2

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

19:00 - 20:00

JILVES C2

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

18:30 - 19:30 

 

 

 

VARATTAVISSA

20:45 - 21:45

SAHLOISTEN TEMPO

19:45 - 20:45 

VARATTAVISSA

20:15 - 21:15

KOSKEN KOLINAT

19:45 - 20:45 

 KOSKENPÄÄN HÄJYT

19:45 - 20:45

 

 

 

 

         

 

VIIKKO 47

 

Maanantai 

18.11

Tiistai

19.11

Keskiviikko

20.11

Torstai

21.11

Perjantai

22.11

Lauantai

23.11

Sunnuntai
 24.11
   

                        

 

                          

                        

   
               
           

 

 
   

 

   

 

   
 

                     

       

 
           

 

           

 

 

 

UPM

16:30 - 17:30

YLEISÖLUISTELU

16:00 - 17:00 

 UPM

16:30 - 17:30

MAILAVUORO

KYPÄRÄPAKKO!!

16:00 - 17:00 

UPM

16:00 - 17:00 

 

SENIORIT

16:00 - 17:00

 

JILVES F1

17:45 - 19:15

JILVES C2

17:15 - 18:15 

JILVES E1 / E2

17:45 - 18:45 

 JILVES C2

17:15 - 18:15

 JILVES E1 / E2

17:15 - 18:15

 

KOSKEN KOLINAT

17:15 - 18:15 

 

 VARATTAVISSA

19:30 - 20:30

 JILVES C2

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

19:00 - 20:00

JILVES C2

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

18:30 - 19:30 

 

 

 

VARATTAVISSA

20:45 - 21:45

SAHLOISTEN TEMPO

19:45 - 20:45 

VARATTAVISSA

20:15 - 21:15

KOSKEN KOLINAT

19:45 - 20:45 

 KOSKENPÄÄN HÄJYT

19:45 - 20:45

 

 

 

 

         

 

VIIKKO 48

 

Maanantai 

25.11

Tiistai

26.11

Keskiviikko

27.11

Torstai

28.11

Perjantai

29.11

Lauantai

30.11

   

                        

 

                          

                        

   
               
           

 

 
   

 

   

 

   
 

                     

       

 

 
           

 

 

           

 

 

 

UPM

16:30 - 17:30

YLEISÖLUISTELU

16:00 - 17:00 

 UPM

16:30 - 17:30

MAILAVUORO

KYPÄRÄPAKKO!!

16:00 - 17:00 

UPM

16:00 - 17:00 

 

 

 

JILVES F1

17:45 - 19:15

JILVES C2

17:15 - 18:15 

JILVES E1 / E2

17:45 - 18:45 

 JILVES C2

17:15 - 18:15

 JILVES E1 / E2

17:15 - 18:15

 

 

 

 VARATTAVISSA

19:30 - 20:30

 JILVES C2

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

19:00 - 20:00

JILVES C2

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

18:30 - 19:30 

 

 

 

VARATTAVISSA

20:45 - 21:45

SAHLOISTEN TEMPO

19:45 - 20:45 

VARATTAVISSA

20:15 - 21:15

KOSKEN KOLINAT

19:45 - 20:45 

 KOSKENPÄÄN HÄJYT

19:45 - 20:45

 

 

 

 

         

 

Viimeksi päivitetty 08.11.2019 16:37
 
Lisää artikkeleita...
«AlkuunEdellinen12SeuraavaLoppuun»

Sivu 1 / 2